Poligrafia – naklejki i notesy

Aktualnie niełatwo sobie wyobrazić funkcjonowanie jakiejkolwiek firmy bez praktycznych akcesoriów reklamowych a także biurowych, które służą do działań marketingowych, niemniej jednak także gwarantują prawidłową pracę biura. Notes elektrostatyczny to praktyczny gadżet biurowy, ale również praktyczne gadżet reklamowy, który daje bardzo duże sposobności personalizacji.
Akcesoria do biura – na co zwrócić uwagę?
Niewątpliwie warto wybierać te produkty, które odznaczają się dużą funkcjonalnością, jak także stwarzają spore sposobności promocyjne.

Dzięki temu uda nam się połączyć 2 różnorodne funkcje, które są tak ważne dla funkcjonowania firmy na rynku. Naklejki dwustronne na szybe to popularne rozwiązanie, które stosowane jest np w sklepach czy hurtowniach. Ten rodzaj naklejek używa się bez użycia kleju, poprawnie do każdej powierzchni. Dzięki łatwej aplikacji, jak również sporym możliwościom marketingowym są na prawdę często wykorzystywane przez przedsiębiorców, którym zależy na skutecznej reklamie. Naklejki tego typu wyróżniają się też wielokrotnym użyciem, jak też mogą być przesuwane. Karteczki elektrostatyczne to potrzebny gadżet w każdym biurze, które daje możliwość na dobrze działająca prowadzenie prac zespołowych. Karteczki dostępne są na specjalnych podkładkach, w wielu barwach, Dzięki czemu możemy wybrać taki zestaw, które najbardziej nam odpowiadam. Karteczki trzymają się podłoża bez stosowania kleju, mogą być użyte do każdej suchej powierzchni. Co najbardziej istotne, nie pozostawiają nieestetycznych śladów.

Zobacz: Naklejki dwustronne na szybe.