Podział majątku

Stojąc przed ślubnym ołtarzem, wielu z nas liczy na szczęśliwy związek, który będzie trwał, aż do naszej śmierci. Niestety życie pisze nam bardzo różne scenariusze i po wielu latach małżeństwa przyszedł czas na rozwód. Sama sprawa rozwodowa nie jest jednak tak emocjonującym procesem, jak podział majątku Poznań.

Zebrany przez sporo lat wspólnie majątek niełatwo jest podzielić, szczególnie gdy obie strony nie dokładały się po równo do jego tworzenia. Niestety polskie prawo wyraźnie nakazuje uczciwy podział majątku, chociaż bez wątpienia są odstępstwa od tej reguły, o czym perfekcyjnie wiedzą doświadczeni prawnicy. Jeżeli już więc posiadacie realnie pokaźny majątek do podziału, a druga strona na pewno nie odpuści nawet jednego krzesła, to warto zainwestować w odpowiedniego prawnika.
Podział majątku prawnik przeprowadzi dla was bezbłędnie, abyście uzyskali jak największą korzyść. Warto bez wątpienia zatrudnić adwokata również do sprawy rozwodowej, jeżeli zdecydowaliście się na wyrok z orzeczeniem o winie. Strona winna może otrzymać znacznie mniejszą część wspólnego majątku. Teoretycznie może wam się wydawać, że nie istnieje żaden sposób, by rozpad małżeństwa został orzeczony z waszej winy. W praktyce dobry adwokat prawie że byłego męża albo żony jest wstanie udowodnić praktycznie wszystko. O ile więc gra toczy się o w rzeczywistości bardzo duże pieniądze, to warto zdecydować się na podjęcie współpracy z doświadczonym adwokatem, który poprowadzi zarówno waszą sprawę rozwodową, jak i podział majątku. Dzięki niemu na pewno będziecie usatysfakcjonowani ostatecznym wyrokiem sądu.
Polecamy: podział majątku adwokat.