W jaki sposób dobrać rozmiar biustonosza

Wybór dobrego rozmiaru biustonosza jest niezbędny do na prawdę wygodnego noszenia. Musisz znaleźć taki rozmiar, który będzie ciasno przylegał i podtrzymywał biust, równocześnie pozwalając na swobodne poruszanie się. Zbyt duży biustonosz sprawi, że Twoje piersi będą ciężkie i ciasne, w trakcie gdy zbyt nieznaczny nie zagwarantuje wystarczającego podparcia.

Ważne jest również, by wybrać rozmiar biustonosza, który będzie wygodny podczas długotrwałego noszenia.

Dopasowanie rozmiaru biustonosza jest niezbędnym elementem dopasowania biustonosza. jak wybrać rozmiar biustonosza? Prawidłowo dopasowany biustonosz sprawia, że wyglądasz i czujesz się najlepiej, równocześnie zmniejszając obciążenie ramion i szyi. Poniższe kroki pomogą Ci dopasować rozmiar biustonoszy:1. Określ, który rozmiar paska najlepiej do Ciebie pasuje, mierząc wokół najpełniejszej części biustu (około 1 cal powyżej brodawki) za pomocą elastycznej taśmy mierniczej albo zakładając wygodne ubranie, które lekko się rozciąga. W razie potrzeby zaokrąglij do dalszej liczby zupełnej. To jest twój rozmiar „paska” w calach; zapisz to 2. Aby określić Rozmiar miseczki, zmierz obwód biustu w najszerszym miejscu (zwykle w połowie odległości między sutkami).

Istnieje kilka prostych kroków, które możesz wytworzyć, ażeby dopasować rozmiar biustonosza. Pierwszym krokiem jest uwarunkowanie, jaki rozmiar biustonosza obecnie nosisz. Sprawdź na etykiecie swojego biustonosza i porównaj ją z poniższą tabelą rozmiarów, ażeby określić rozmiar obwodu i miseczki. O ile jesteś pomiędzy rozmiarami, wybierz większy rozmiar. Jeżeli już znajdujesz się w gronie obwodami, wybierz mniejszy rozmiar.

Aby zmierzyć rozmiar biustonosza, owiń taśmę mierniczą wokół biustu w najpełniejszej części piersi. Następnie ponownie zmierz taśmę wokół najpełniejszej części biustu. Porównaj wymiary biustu z poniższą tabelą, aby znaleźć słuszny rozmiar biustonosza. Pamiętaj, że obwód biustu musi wynosić co najmniej 80% obwodu piersi, aby zyskać dokładne dostosowanie.
Więcej informacji na stronie: jak dopasować rozmiar biustonosza.
Poszukujesz w sieci konkretnych materiałów o tym jak zmierzyć rozmiar biustonosza? Zapraszam do przeczytania mojego materiału.