Czy feromony są skuteczne?

Który mężczyzna nie chciałby mieć dużego powodzenia u kobiet? Prawie każdy wszakże o takim marzy. Niektórzy mężczyźni są atrakcyjni i nawet bez specjalnych starań są obiektem zainteresowania wielu pań.

Inni, ci mniej urodni czy zadbani, już takim powodzeniem pochwalić się nie mogą. Dlatego wielu z nich, zamiast zadbać o siebie czy spróbować zmodyfikować swój wygląd, poszukują innych, mniej wymagających możliwości na to, żeby kobiety się nimi interesowały. Dlatego w większości przypadków tacy panowie interesują się tym, jak działają feromony. Ci, którzy wiedzą, na czym polega specyfika tych substancji, bardzo często decydują się na ichniejszym zakup, bo dzięki temu są przekonani o tym, że ichniejszym powodzenie zdecydowanie poprawi się.
Kiedy już znajda sklep, w którym feromony można kupić, zwykle kupują oni perfumy męskie z feromonami. Ich cena ma możliwość być dość wysoka, ale to ich nie zraża. Liczą oni na spektakularny efekt, a jeżeli już perfumy w nim pomogą, to są warte swojej ceny. Tacy niedużo urodziwi panowie zwykle pragną posiadać feromony jedynie w jednym celu – zależy im na powodzeniu u kobiet. Dlatego waśnie wypróbowują oni feromony na kobiety. Nie zależy im na tym, aby dzięki nim mieć lepsze wyniki w pracy i by dużo lepiej być postrzeganym przez współpracowników czy pracodawcę. Cel jest jeden. Zdobycie serc jak największej ilości kobiet. No, może nie tyle serc, co ciał. Czy tacy panowie osiągają swój cel? Prawdopodobnie tak, bo o skuteczności feromonów przekonują nie jedynie osoby, które zajmują się ichniejszym produkcją i sprzedażą. Ich działanie potwierdzają również ci, którzy ichniejszym używają.
Zobacz również: feromony na kobiety.