Laweta – zakres usług

Auto pomoc drogowa to rozwiązanie dla wszystkich właścicieli pojazdów, które np uległy awarii czy też usterce na trasie, czy również brały udział w zdarzeniach drogowych takich jak kolizja stłuczka czy także poważniejszy wypadek. Warto pamiętać o tym, że pomoc drogowa Kraków to usługi świadczone w sposób fachowy oraz złożony skierowany do właścicieli różnych aut, a zatem nie tylko i wyłącznie pojazdów osobowych dostawczych, ale także ciężarowych motocykli czy także innych aut takich jak maszyny rolnicze a także budowlane.
Zakres pomocy drogowej – co warto mieć świadomość tego?
Przede wszystkim powinno się podkreślić, że pomoc drogowa to między innymi laweta Kraków, a więc transportowanie pojazdów do miejsca wskazanego przez klienta, jak także do warsztatów samochodowych, gdzie następnie uszkodzone czy niesprawny pojazdy są naprawione.

Warto zdawać sobie sprawę o tym, że lawety pozwalają na transport nie tylko i wyłącznie pojazdów, niemniej jednak też wózków widłowych czy też innych pojazdów i maszyn. W dodatku, usługi pomocy drogowej obejmują również holowanie wieliczka. Pamiętajmy też o tym, że są to usługi dodatkowe, z których bardzo chętnie korzystają właściciele pojazdów. Do pomocy drogowej możemy zadzwonić przykładowo w przypadku, jeżeli już zatrzasnęliśmy kluczyki w samochodzie, a wtedy pojawi się specjalista, który awaryjnie otworzy pojazd. Jest to też awaryjne odpalanie pojazdu w sytuacji problemów z zapłonem czy także akumulatorem pojazdu. Dzięki pomocy drogowej odtransportujemy także pojazd z uszkodzonym układem jezdnym czy też kierowniczym.

Źródło informacji: pomoc drogowa wieliczka.